31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde rakiplerini geçerek zirvedeki yerini alan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, azim ve gayretle çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Canik’e değerini artıracak olan yeni projeleri ve yatırımları kazandırmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Vakit kaybına müsaade etmeden ilçemiz için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bakan Yerlikaya: Bayram tatilinde 2 bin 101 düzensiz göçmen yakalandı Bakan Yerlikaya: Bayram tatilinde 2 bin 101 düzensiz göçmen yakalandı

CANİK İÇİN ÜRETMEYE DEVAM

Canik’in her köşesine hizmet götürmeye ve yeni eserleri vatandaşların hizmetine sunmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Sandıkçı, “Hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde, azimle ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk günkü heyecanımızla sahadayız. Tüm mahallelerimizde herhangi bir duraksama olmaksızın planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Canik’imizin değerine değer katacak projeleri ve yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Canik’te eser ve hizmetlerle dolu 5 yıla daha imza atacağız” diye konuştu. (DHA)