SAMSUN, (DHA)-SAMSUN Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarlarla biraraya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarlarla bir araya geldi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda, Başkan Sandıkçı, muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Programda, mahallelerde gerçekleştirilmesi hedeflenen ve devam eden çalışmalarla ilgili muhtarlarla istişareler gerçekleştirildi. Muhtarların devlet ile milli arasında köprü vazifesi görerek önemli bir sorumluluğu yerine getirdiklerini söyleyen Sandıkçı, “Muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

DEĞER KATAN HİZMETLER

Canik’in tüm mahallelerinde vatandaşların taleplerini karşılayan ve ilçeye değer katan yeni eserler kazandırmak için gayretle çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Sandıkçı, “Canik’imizi yeni ve örnek hizmetlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Bu süreci ise muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla istişare kültürüyle sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi, odak noktamız eşit ve etkin hizmet. Muhtar kardeşlerimizle olan güçlü birlikteliğimiz ve planlı çalışmalarımızla, ilçemizi eser ve hizmetlerle kavuşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ordu'da pat pat kazası; 1 ölü Ordu'da pat pat kazası; 1 ölü

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, Canik Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı. (DHA)