"ATAKUM’UN ÖZ EVLADI"

Bakan Şimşek: Beyanname vermeyen 400 binden fazla mükellef tespit ettik Bakan Şimşek: Beyanname vermeyen 400 binden fazla mükellef tespit ettik

Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda partisi tarafından düzenlenen Halk Buluşması için kente gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, miting öncesi Atakum İlçe Başkanlığı binasını ziyaret etti. Burada İlçe Başkanı Adem Kürek, CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel ve partililer tarafından karşılandı. Atakum Belediye Başkanlığı yarışında Serhat Türkel’in diğer adaylardan önde olduğu söyleyen Özel, ‘’Serhat Türkel kardeşimiz, Atakum’un öz evladı. Ön seçim ile seçilen bir adayımız. Atakum halkının kendi evladını seçeceğine ve bağrına basacağına sonuna kadar inanıyorum. Hiç şüphem yok, Atakum’da açık ara önde olan adayımız Serhat Türkel ile kazanacağız’’ diye konuştu.

Partililer bu konuşmanın ardından ‘’Başkan Serhat Türkel’’ tezahüratı yaparken CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel ise, Genel Başkan Özgür Özel’e kendisine güveninden ve övgülerinden dolayı teşekkür ederek, güvenlerini boşa çıkarmayacağını söyledi. 

Genel Başkan Özel, Atakum İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından miting alanına geçerek Samsunlulara hitap etti.