Bakan Uraloğlu: Trabzon Şehir Hastanemizi 2025 yılı bitmeden hizmete girmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz Bakan Uraloğlu: Trabzon Şehir Hastanemizi 2025 yılı bitmeden hizmete girmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz

TFF 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Çorum Futbol Kulübü, ligin bitmesine 1 maç kala Isparta 32 Spor’u Berkay Can Demircioğlu ve Hürşit Taşcı’nın attığı gollerle 2-1 mağlup ederek şampiyonluğu garantiledi. Mücadelenin ardından yönetim ve futbolcular üstü açık otobüsle şehir turu atarak şampiyonluk sevinci yaşadı. 

Kadeş meydanında taraftarlarla bir araya gelen Çorum FK'da başkan Oğuzhan Yalçın, "Hep beraber bir yola çıktık, birlikte başardık. Siz taraftarlarımızın bunda büyük bir emeği var. Bugün burada çok kalabalığız daha önce birlikte şampiyon olacağımızı söylediğimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çorum Belediye Başkanı Başkanı Halil İbrahim Aşgın, "Çorumlu burada durur mu tabii ki durmaz. Bundan sonraki hedefimiz tabii ki Süper Lig. Allah herkesten razı olsun" dedi.

Daha sora kürsüye gelen Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ise Çorum FK’nın yönetimini ve futbolcularını tebrik ederek, "Bugün şehitlerimiz var. Bugün bu tablo olduğu sürece bu terör operasyonları da sona erecek" dedi. (DHA)