Önceki akşam Toptepe -Doruk Mahallesini ziyaret eden Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, havai fişek ve meşaleler eşliğinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Adeta bir miting havasında geçen halk buluşmasında vatandaşlara seslenen Sarıcaoğlu, AK Parti Belediyeciliği hizmet anlayışı ile görev dönemi içinde ilçenin ulaştığı noktayı anlatarak 31 Mart Yerel seçimlerinde bir kez daha en güçlü desteğin verilmesini istedi.

Sarıcaoğlu’na yaptığı ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır, MHP İlçe Başkanı Dilaver Toktaş, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve üyeleri de eşlik etti. Mahallede vatandaşlar tarafından yoğun sevgi ve havai fişek gösterileriyle karşılanan Sarıcaoğlu, Kavaklı seçmenlerin her defasında olduğu gibi pazar günüde oylarıyla sandıkları patlatacağını söyledi.

KAVAK TERCİHİNİ GÖSTERDİ

Konuşmasında pazar günü Kavak’ta yaptıkları mitinge de değinen Sarıcaoğlu, “Kavak’ta binlerce hemşerimizin katılımları ile tarihi bir miting gerçekleştirdik. Gelip destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Kavak bu miting ile tercihini göstermiş oldu. İnşallah 31 Mart’ta halkımızdan bir kez daha alacağımız destekle hizmet yolculuğumuza devam edeceğiz.” Dedi.

Bakan Memişoğlu: Aile hekimlikleri ve sağlıklı yaşam merkezlerini güçlendireceğiz Bakan Memişoğlu: Aile hekimlikleri ve sağlıklı yaşam merkezlerini güçlendireceğiz

YATIRIMLAR ARTARAK SÜRECEK

Yeniden göreve gelmeleri halinde Kavak’ı daha ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceklerini anlatan Sarıcaoğlu,” Görev dönemimiz içinde ilçemizin gelişim sürecine öncülük eden, yaşama değer katan projeleri halkımızın istek ve önerileri doğrultusunda hizmete sunduk. Bir zamanlar gelmesi hayal denilen Doğalgazı ilçemizle buluşturduk. Devlet Hastanesi, Cezaevi, Öğrenci Yurtları gibi birçok yatırımın gelmesine öncülük ettik. Halkımızdan aldığımız destekle birçok hizmeti ilçemize kazandırdık.  31 Mart’tan sonra da Kavak için başlatmış olduğumuz değişimi yeni proje yatırımlarla devam ettireceğiz” dedi.