Sezgin Aydın Şirketler Group Karadeniz Laminant Parke A.Ş, Aykar Konut ve Aydınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Aydın, sektörün önde gelen isimlerini gerçekleştirdikleri geleneksel iftar yemeğinde bir araya getirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Samsun'un markası Sezgin Aydın Şirketler Group, Rüya Park Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen yaklaşık 1500 kişinin katıldığı iftar programında çok sayıda davetliye ev sahipliği yaptı. Dualarla iftarın açıldığı program, kuran tilaveti ile devam etti. Yemekte birlik ve beraberlik mesajları verildi. İftar programına katılanlara teşekkür eden Aydın, "Geleneksel iftar yemeğimizle bir araya geldik. Hepsi birbirinden kıymetli Ordu'dan, Giresun'dan, Tokat'tan, Amasya'dan, Merzifon'dan, Ağrı'dan bayilerimiz geldi. Seçim arefesi olduğu için hepsi birbirinden değerli belediye başkan adaylarımız var. Allah yollarını açık etsin. Manevi duyguları yaşadığımız güzel bir program oldu. Çok güzel bir akşam oldu. Birlik ve beraberlik adına güzel atmosfer yakaladık. Allah birliğimiz bozmasın. İftar yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz'' dedi.

Prof. Dr. Durkaya: Batı Karadeniz’de çok alışık olmadığımız hortum olayları görülmeye başlandı Prof. Dr. Durkaya: Batı Karadeniz’de çok alışık olmadığımız hortum olayları görülmeye başlandı

Programa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, İyi Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adem Bektaş, Yeniden Refah Partisi Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, MHP Atakum İlçe Başkanı Filiz Gök, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, YEDAŞ Samsun Bölge Müdürü Uğur Emin Asan,Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ahmet Bayır, Metin Köksal, Şenol Yıldız, Bafra Sosyal Yardımlaşma Derneği Vakfı Müdürü Hasan İrer, STK temsilcileri, çok sayıda inşaat firması sahibi, müteahhit,şirket çalışanları ve davetli katıldı.

İftarın ardından semazen gösterisi yapıldı. Son olarak en fazla satış yapan bayiler Bereket Ticaret, Dağtaş Parke ve Topçam Parke'ye Sezgin Aydın Şirketler Group Karadeniz Laminant Parke A.Ş Aykar Konut ve Aydınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Aydın tarafından plaket sunuldu.