Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 10. Uluslararası 14. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresinin açılışı gerçekleştirildi.

Düşük Doz Lazer Terapi, hayvanların iyileşme sürecini hızlandırıyor Düşük Doz Lazer Terapi, hayvanların iyileşme sürecini hızlandırıyor

Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda düzenlenen açılış programına Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz, idari personel ile öğrenciler katıldı. Açılış programı Güzel Sanatlar Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Yunus Utkan Özdemir ve Öğr. Gör. Hasan Çağrı Mert’in müzik dinletileri ile başladı. Akabinde açılış konuşmalarına geçildi. Rektör Yılmaz 10. Uluslararası ve 14. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresinin açılış töreninde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi olarak, sağlık bilimlerindeki önemli misyonumuzun bir parçası olarak, Sağlık Bilimleri ve Tıp Fakültelerimizle bu alanda eğitim ve araştırmaya büyük önem vermekteyiz. Ebelik bölümümüz, yetenekli ve donanımlı öğrencilerimizi alanında uzman akademisyenlerimizle buluşturarak, nitelikli eğitim vermektedir. Aynı şekilde, Tıp Fakültemiz de sağlık alanındaki araştırma ve uygulamalara katkı sağlamak amacıyla önemli çalışmalar yürütmektedir" dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI