TRABZON,(DHA)- Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, emeklilere yönelik su faturalarında yapılan yüzde 50'lik indirimin ardından EYOF Sosyal Tesisleri'nde de yüzde 20'lik indirime gidildiğini belirtti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ilan edilen "Türkiye Yüzyılı 2024 Emekliler Yılı" çağrısına yaptığı çeşitli indirimlerle destek veriyor. Büyükşehir Belediyesi, emekliler için su faturalarında yaptığı yüzde 50 indirimin ardından şimdi de belediyeye ait EYOF Sosyal Tesisleri’nde yüzde 20’lik indirim kararı aldı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin, emeklilerin hayatını kolaylaştırmak ve onların sosyal alanlarda daha çok vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla yaptığı çeşitli indirimler, vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

‘HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ’

Sinop’ta leylek yavruları halkalama yöntemiyle izleniyor Sinop’ta leylek yavruları halkalama yöntemiyle izleniyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, indirimi duyurarak "Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ilan edilen 'Türkiye Yüzyılı 2024 Emekliler Yılı' çağrısına büyük bir memnuniyetle destek vermekteyiz. Emeklilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, onların sosyal hayatta daha aktif olmalarını sağlamak için çeşitli indirimler ve avantajlar sunuyoruz. Su faturalarında yaptığımız yüzde 50'lik indirimin ardından şimdi de EYOF Sosyal Tesisleri'nde yüzde 20'lik bir indirim kararı aldık. Bu tür adımların emeklilerimiz tarafından takdirle karşılandığını görmek bizleri mutlu ediyor. Amacımız, emeklilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve sosyal olanaklardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak. Bundan sonra da emeklilerimize yönelik desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.