Fatih YILMAZ/Tokat,(DHA)- TOKAT'ın Turhal Belediyesi'nin düzenlediği ödüllü “En Güzel Balkon ve Bahçe Yarışması' sonuçlandı. Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural dereceye giren yarışmacılara ödüllerini Millet Bahçesinde düzenlenen programda takdim etti.

Turhal Belediyesi'nin doğa ve çevre bilincini geliştirmek ve kent estetiğini daha da artırmak için düzenlediği En Güzel Balkon ve Bahçe Yarışması'nı kazananlar ödüllerini aldı.Yapılan başvurular Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından oluşturulan jüri tarafından yerinde ziyaret edilerek değerlendirildi. En güzel balkon ve bahçe yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural, Turhal Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yücel Resuloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hülya Benli ve Ziraat Mühendisi Umut Durmuş takdim etti. Ayrıca yarışmaya katılanlara Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural tarafından katılım belgeleri de verildi. (DHA)

Tokat'ta 15 Temmuz Milli Birlik Günü' anma töreni düzenlendi Tokat'ta 15 Temmuz Milli Birlik Günü' anma töreni düzenlendi

FOTOĞRAFLI