Cumhur ittifakının her zaman esnafların yanında olduğunu söyleyen Turna; "Biz esnaflarımızla et tırnak gibiyiz. Onlar bu ülkenin can damarı ve lokomotifidir. Hükümetimizin esnaflarımıza yönelik aldığı son kararlar hem bizleri hem de esnafımızı son derece mutlu etmiştir. Daha yapacak çok işimiz var." dedi.

Bakan Şimşek: Beyanname vermeyen 400 binden fazla mükellef tespit ettik Bakan Şimşek: Beyanname vermeyen 400 binden fazla mükellef tespit ettik

Cumhur ittifakının 14 mayıstan tarihi bir zaferle çıkacağını belirten Turna; "Meydanların dili bize zaferin çok yakın olduğunu söylüyor. Biz diyoruz kızıl elma, muhalefet siyaset üretemiyor . Bunların vizyonu bu kadar. Halkımız gerçekleri görüyor ve biliyor." diye konuştu.

Son sözü her zaman olduğu gibi sandıkta halkın söyleyeceğini sözlerine ekleyen Turna; "Biz milletimizle bir ve beraberiz onlar ise kimin eli kimin cebinde rolü oynuyor. Böyle siyaset olmaz. Siyaset halkla birlikte yapılır. 14 mayısta bunu görecekler. Milletle hemhal olmayanlar siyaset sahnesinden yok olmaya mahkum kalacaklardır." şeklinde konuştu.