Ertuğrul Doğan: Önümüzdeki günlerde transferin büyük kısmını bitirmeyi planlıyoruz Ertuğrul Doğan: Önümüzdeki günlerde transferin büyük kısmını bitirmeyi planlıyoruz

Spor Toto Süper Lig’e yükselen Yılport Samsunspor’da şampiyonluk 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirilen organizasyon ile kutlandı. Binlerce taraftar meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde şampiyonluk coşkusunu yaşadı. Kırmızı-beyazlı ekibe şampiyonluk kupasını Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi verdi.

SAMSUNSPOR BAŞKANI YILDIRIM: BİRLİKTE YAPTIK, BİRLİKTE YAŞADIK. 

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Elimizi taşın değil, kayanın altına koyduk. Birlikte yaptık, birlikte yaşadık. Sizlere bir söz verdim ve o sözümü yerine getirdiğim için Yüce Allah’ıma teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Efsane geri geldi diyeceğiz. Atatürklü armayı Avrupa’ya tanıtacağız. İyi ki Samsunspor’u almışım, iyi ki başkanlığını yapıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ: YAĞMUR, ÇAMUR DEMEDEN TAKIMLARINI DESTEKLEYEN SAMSUNSPORLU TARAFTARLARI SAYGIYLA SELAMLIYORUM. 

Törende konuşan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ise, "TFF 1’inci Lig’deki bu yarışta ipi Samsunspor göğüsledi. Sizlerin huzurunda yağmur, çamur demeden takımlarını destekleyen Samsunsporlu taraftarları saygıyla selamlıyorum. Bugünün Samsunspor’un şöleni olmasını diliyorum. Hepinize saygılar sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Yılport Samsunspor’un şampiyonluk kutlamalarında İrem Derici, Sefo ve Özcan Deniz de sahne aldı. Pop ve rap müziğin sevilen isimleri 19 Mayıs Stadyumu’nu dolduran binlerce taraftara unutulmaz bir gece yaşattı.