Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erasmus Ofisi tarafından Erasmus+ KA171 projesi kapsamında 20-24 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen "4. StaffWeek" etkinliğinin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör danışmanları Doç. Dr. Şahin Sözen, Doç. Dr. Yusuf Temür ve Uganda İslam Üniversitesi Rektör Yardımcısı Jamil Serwanga ile 7 farklı ülkeden 14 akademik ve idari personel katıldı. Erasmus Koordinatörü Doç. Dr. Rukiye Mehtap Özlü yapmış olduğu açılış konuşmasında Erasmus değişim programı ile ilgili açıklayıcı bilgiler aktardı. Özlü, bu etkinlik kapsamında, dünyanın her yerinden üniversitelerle iş birlikleri geliştirilerek öğrenci ve personel değişimini artırmaya odaklanıldığını söyledi. Üniversite olarak gelecekte de benzer etkinlikler düzenleyerek uluslararası alandaki iş birliklerinin ve çalışmaların geliştirileceğini ifade etti. (DHA)

Zonguldak’ta, kurban pazarında 10 günde sadece 15 küçükbaş satıldı Zonguldak’ta, kurban pazarında 10 günde sadece 15 küçükbaş satıldı

FOTOĞRAFLI