İbrahim UĞUR/TOKAT,(DHA)-TOKAT’ın Turhal İlçe Belediye Başkanı Mehmet Erdem Ural, “Bu belediye ve hizmet fırsatı bizlere emanettir ve bu emanete çok iyi bakmalıyız. Layıkıyla görevimizi yerine getirmeliyiz" dedi.

Trabzon Büyükşehir’den emeklilere indirim jesti Trabzon Büyükşehir’den emeklilere indirim jesti

Turhal Belediye Başkanı Mehmet Erdem Ural, çalışanlarla birebir ilgilenmek ve belediyenin işleyişini yerinde görmek amacıyla birim ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Başkan Ural belediyenin sahip olduğu tüm kaynakların Beytü'l-mal

olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Burada size emanet edilen bahçe makasından çim biçme makinesine kadar her şey Beytü'l-mal'dır. Turhal halkının bizden beklentisi, bu emanete sahip çıkmamız yönündedir. Gittiğim her yerde, konuştuğum her birim müdürüne, başkan yardımcısına, belediye personeline ve sokaktaki vatandaşa aynı şeyi söylüyorum: Bu belediye ve bu hizmet fırsatı bizlere emanettir ve bu emanete çok iyi bakmalıyız. Layıkıyla görevimizi yerine getirmeliyiz. Benim sizden ve Turhallıların bizden istediği, bu konuya büyük bir hassasiyetle yaklaşmamızdır. Kendi evime giderken kendi arabamı kullanıyorum. Belediye ile ilgili olmayan misafirlerimin masraflarını kendim karşılıyorum. Elbette ki sizin de istekleriniz ve hassasiyetleriniz olacak. Bu talepleri karşılamak ve herkesin memnuniyetini sağlamak için bir yapı kurmak istiyoruz. Hedefimiz bu" dedi.(DHA)