İbrahim UĞUR/TOKAT, (DHA)-TOKAT’ın Turhal İlçe Belediye Başkanı Mehmet Erdem Ural, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Turhal Belediyesi Hayvan Pazarını ziyaret etti.

Başkan Yazıcıoğlu: Tokat'ın temizliği kadınlara emanet Başkan Yazıcıoğlu: Tokat'ın temizliği kadınlara emanet

Turhal Belediye Başkanı Mehmet Erdem Ural bayram öncesi hayvan pazarını ziyaret etti. Başkan Ural, küçük ve büyükbaş hayvanların satışı yapan yetiştiricilerle ve vatandaşlarla sohbet etti. Turhal Belediyesi tarafından, Pazar yerinde kurbanlıkların temiz ve hijyenik şartlarda alıcıya ulaşması için kurban pazarında gerekli önlemler alınırken, Pazara giren hayvanların kontrolleri veteriner hekimler tarafından yapıldığı belirtildi.

Bayramda Varvara Mahallesi Kemer Sokak, Müftü Mahallesi Beyza Sokak ve Boyacılar Mahallesi Derya Sokak’ta kesim yerlerinin düzenlendiğini belirten Başkan Ural “Kurban Bayramının huzurlu bir şekilde geçmesi için her türlü önemli aldıklarını belirterek’’ Turhallı hemşehrilerimizin bayramı huzurlu bir şekilde geçirmeleri için belediye olarak tüm önemleri aldık. Vatandaşlarımızdan ricamız, belirlediğimiz 3 kesim noktası haricinde kesim yapmamaları. Fen İşleri, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimiz olarak bayram boyunca sahada vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Ayrıca Halk Masamız aracılığı ile yine acil durumlar için hazır olacağız. Şimdiden Tüm Turhallıların mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Allah nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin.’’ dedi.(DHA)